PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=115165}

Fahrenheit 9.11

Fahrenheit 9/11
6,4 11 217
ocen
6,4 10 1 11217
5,7 11
ocen krytyków
Fahrenheit 9.11
powrót do forum filmu Fahrenheit 9.11

Szukam filmu

ocenił(a) film na 7

Cześć, poszukuję filmu również dokumentalnego o ataku na WTC i pentagon, w którym były przedstawiane i opisywane same ataki, jakieś teorie, że przed uderzeniem samolotów w
WTC następywały wybuchy itp, było też pokazane, że wrak samolotu, który niby wleciał w pentagon nie zgadza się z powierzchnią dziury w budynku itp.
Mam nadzieję, że ktoś pomoże. Pozdro

TWill20

Film "11 września. Niewygodne fakty" http://www.youtube.com/watch?v=3wkUpr6y3FA tu jest w całości i z lektorem. Albo jeszcze może Zeitgeist All the World's a Stage (są 3 części, druga jest właśnie o WTC)

ocenił(a) film na 7
starucha_chlor

Dzięki za fatygę ;) Znalazłem to już jakiś czas temu, ale kurde to nadal nie jest to...znasz jeszcze jakieś inne dokumentalne filmy o WTC?
Bo na pewno świta mi, że w tym filmie, który oglądałem lata temu było pokazane, że tuż przez uderzeniem samolotu w wieżę następuję błysk-wybuch, a w żadnym z tych filmów nic takiego nie ma pokazane.

TWill20

Hmm znam jeszcze to http://www.youtube.com/watch?v=xj8WugV55EQ czyli "102 minuty, które zmieniły Amerykę" Szczerze powiedziawszy to dużo tego jest ale mało jest ciekawych i rzeczowych. Na Youtube jak wpiszesz "enigma" i coś z 11 września to się też powinno coś znaleźć bo kilka odcinków chyba nawet o tym mieli o ile dobrze pamiętam.

ocenił(a) film na 8
TWill20

Na Youtubie są filmy dokumentalne "enigma" ale w żadnym nie ma pokazanego ujęcia jak samolot uderza w pentagon,twórcy tych filmów twierdzą że kilka minut po ataku FBI skonfiskowano wszystkie taśmy z kamer przmysłowych w okolicy.

TWill20

czyżby chodziło o jedną z części zeitgeist?

użytkownik usunięty
TWill20

Witaj,
nie wiem czy temat Cię nadal interesuje... ale jeśli - to jakiś czas temu miałam fazę i przez dwa miesiące obejrzałam wszystkie filmy dokumentalne znajdujące się wtedy na YouTube (i innych adresach) jakie tylko były zamieszczone.
To o czym mówisz też tam było (około roku temu) ale tytułu Ci nie podam, bo oglądałam je nocami jednym ciągiem. Ale było na 100%.

Obejrzenie tych filmów - nie wykluczając tych z propagandy rządowej - pozwoliło mi sobie wyrobić bardzo wyraźne zdanie w temacie ataku na WTC. I mówię tu raczej o odczuciach i przekazie podprogowym a nie o obrazach, które oglądały oczy i słyszały uszy.
Pozdrawiam serdecznie

TWill20

Cała prawda o ataku z 11 września - to jest ten fim.

TWill20

Film o ataku na WTC, w którym po raz pierwszy wreszcie zobaczycie, jak było, można zamówić u Antka Macierewicza.

użytkownik usunięty
z_kow

buahahahah !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones