PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125603}

Roger i Ja

Roger & Me
7,0 503
oceny
7,0 10 1 503
6,0 3
oceny krytyków
Roger i Ja
powrót do forum filmu Roger i Ja

...i znowu przekonalem sie,ze jest to wstrzasajacy zapis kapitalizmu 'made in JuesEj'...kapitalizmu, ktory kilka jakis czas temu dotarl rowniez do Polszy.....smutne,ale po prostu prawdziwe.
Film Moore'a jest dla tych wszystkich, ktorzy wierza ze pracujac dla kogos pracujesz dla siebie....jasne, moza zawsze powiedziec 'takie czasy' tyle tylko, ze gdy po kilkunastu latach 'oddawania' swego zycia i zdrowia dla takiej czy innej firmy dostanie sie 'kopa' - wtedy wszystko zaczyna wygladac inaczej....wtedy wygladajac z domu przez okno swiat juz nie jest takim jakim byl wczoraj.
Polecam- wszystkim wierzacym ze kapitalizm to najlepsza rzecz jaka sie trafila naszej cywilizacji.

Polecam nie wierzyć do końca we wszystko, co mówi Moore. Czasem jego filmy przypominają tzw. mockumentary.
I zawsze zastanawiało mnie, jakim trzeba być hipokrytą, żeby zarabiać miliony na krytyce kapitalizmu, żyć przy tym ponad stan i wielbić ludzi pokroju Castro.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones