Michael MooreII

Michael Francis Moore

6,4
152 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Michael Moore

dobry to on jest ale n poziom intelektualny prostackich amerykanów

john_rambo_2

michal glupi cymbal napisal: "dobry to on jest ale n poziom intelektualny prostackich amerykanów"..

nie widzisz czlowieku, ze on wlasnie wysmiewa prostackich amerykanow- nie ma prostackiej widowni..

loza_szydercow

Tylko, że film adresowany głównie do Amerykanów.

john_rambo_2

Głupi to on nie jest. Wie jak podejść do Amerykanów ze swoją socjalistyczną propagandą. Jeśli ktoś oglądał "Sicko" gdzie on pokazywał jak to w Europie jest dobrze, że każdy ma darmową służbę zdrowia. Gówno prawda, nigdzie na świecie nie ma darmowiej służby zdrowia. W końcu po coś płacimy podatki.
Tylko tu pojawia się pytanie. Dlaczego ja muszę płacić podatki na jakiegoś alkoholika aby go wyleczono, albo czemu ktoś musi płacić podatki na mnie, kiedy już dopadnie mnie rak płuc ?

john_rambo_2

ale w sumie całkiem fajnie zrobił, gdy, odbierając Oskara, zaprosił na scenę innych nominowanych w tej kategorii...:)
przynajmniej nie jest egoistą i nie zżarła go pycha!

użytkownik usunięty
john_rambo_2

Jego glownymi odbiorcami jest malo samodzielnie myslaca mlodziez amerykanskich koledzow. Tak w przerwach to jedyne na czym sie znaja to xboxy.

Ja mimo, ze nawet z wieloma pogladami bym sie zgodzial nie moge zniesc tej jego demagogi w filamch i oczywistym manipulowaniem ludzkim uczuciami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones