Michael MooreII

Michael Francis Moore

6,4
152 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Michael Moore

Otwiera oczy, pokazuje rzeczy które są tak oczywiste a jednak niewidoczne, dodając swój humorek jest geniuszem!!!

BTKA

Jak to gdzieś napisał Ryszard Kapuściński o Fahrenheit 9/11:"Film dla ludzi bardzo naiwnych i chyba do takich właśnie adresowany". Gratuluje trafwnego wyboru swego idola

maniek_100

o gustach się nie dyskutuje... a to co mi się podoba to moja sprawa chyba że się mylę...
ja podziwiam tego twórcę nie opierając się jedynie na Fahrenheicie gdyż nie jest to człowiek jednego dokumentu- a jeśli np Brutalna prawda jest dla ciebie naiwna to sorry, ale nie mamy o czym dyskutować, chyba że masz ochotę mnie obrażać tak dla ... zasady...

BTKA

Nie chciałem cię obrażać. Poprstu określanie Michaela M. geniuszem działa na mnie zbyt denerwująco. Pewnie nie oglądałaś filmu Michaela Wilsona "Michael Moore Hates America" opowiadającego o zadufaniu i hipokryzji pewnego człowieka. Film miał się nazywać "Michel & Me"' ale z powodów komercyjnych zmienili nazwę. A tak na marginesie to zawsze traktuję z nieufnością ludzi odwołujących się do mojego poczucia zagrożenia. Moore pewnie o tym nie wie, ale w tej kwestii bardzo blisko mu do Busha.

BTKA

o gustach to mozna gadac przy wibieraniu koloru sciany do pokoju. A z filmami dokumentalnymi jest tak ze albo pokazuja prawde albo nie. Moore jest czerwona swinia. Nie pokazal w swoich filmach nawet ziarka prawdy. Jesli ktos podnieca sie jego filmami to znaczy ze jest po prostu malo inteligentny. Ten gosc pokazuje ciemnocie to co chce zobaczyc.

użytkownik usunięty
Abraxus

'ciemnota'.'czerwona świnia' : trochę wyluzuj prawicowy prawiczku.

Jestem luzny jak guma od starych majtek. Z tego co widze to ty sie spinasz komuchu.

Abraxus

Abraxus - ladnie pojechales czerwonoarmistom :)

Evil_Ash

nie wejdz mu tylko za gleboko w pupe bo sie pobrudzisz.

Abraxus... sam sie pozbawiasz intelektu w tych wypowiedziach, malo wiarygodnie brzmisz skoro luzu masz tyle co guma w gaciach;)

a czy on taki czerwony... hmm sam nie wiem(nie mam wyrobionej opinii na jego temat)to drugi film jaki ogladam Moora, wlasnie jestem w polowie ogladania Sicko i powiem szczerze... jesli medycyna w Polsce ma nie byc socjalna jak chce(ponoc)Tusk to naprawde poczuje ze moje zdrowie w tym systemie ktory zaprezentowal Moore(o podobnym mysli Tusk) bedzie zagrozone.Ale ok wasza wiedza jest napewno wieksza wkoncu uzywacie takich okreslen jakbyscie byli pewni(to powietpywanie a nie ironia)wiec prosze was o wskazanie tego co jest takim falszem i objawem manipulacji w wypowiedziach/filmach Moora?

Abraxus polecam tobie rowniez McFasta amerykanskiego "Zeitgeist"
http://video.google.pl/videoplay?docid=-2147432141700087937

ps.poszukuje filmu "Moore Hates America" prosze o info gdzie go moge zdobyc

ps2 nie czuje sie idiota ze podchodze z duzym zainteresowaniem do tych wszystkich"teorii spiskowych" historia wiele z nich, potwierdzila a odnosze wrazenie ze niektorzy poprostu nie lubia burzyc sobie swoich malych swiatow

shultz_2

i kolejny raz dales sie zrobic w czlona Moorowi. Kraj socjalny=komuna. Jak znasz troche historii to wiesz jak sie zyje w komunie. Nic co panstwowe nie ma racji bytu! taka jest prawda. Teraz mamy szpitale socjalne. Brak karetek, zagrzybiale szpitale, brak lekow, zle oplacani lekarze i pielegniarki, wszech obecna korupcja, wymieniac dalej?... ogladaj dalej moora...

jego cale filmy to jeden wielki falsz. Zabawy z bronia. Pokazal USA jako jeden wielki dziki zachod, wg niego ludzie nie robia nic innego tylko wchodza do supermarketu kupuja bron a pozniej biegaja z nia po ulicy i strzelaja do siebie.

"Abraxus... sam sie pozbawiasz intelektu w tych wypowiedziach, malo wiarygodnie brzmisz skoro luzu masz tyle co guma w gaciach;) "
nie bardzo wiem co miales na mysi ale pewnie chciales zaszpanowac przeblyskiem inteligencji... chciales dobrze i wyszlo jak zawsze.

shultz_2

"nie wejdz mu tylko za gleboko w pupe bo sie pobrudzisz." - widze, ze nalezysz do tego nurtu lewicy, ktory sympatie dla osobnika tej samej plci kojarzy tylko z jednym.

Evil_Ash

""nie wejdz mu tylko za gleboko w pupe bo sie pobrudzisz." - widze, ze nalezysz do tego nurtu lewicy, ktory sympatie dla osobnika tej samej plci kojarzy tylko z jednym."

tzn z czym mów śmiało bo chyba Cie nie rozumiem?

Abraxus moze masz racje... naprawde piekny bylby swiat od tej czerwonej zarazy gdyby strażak kasowal ci z karty kredytowej(jesli bys mial na niej wystarczajacy limit) "za usluge" opcje:"ugaś pożar z płonącego domu",
zdychal byś w bólu/ubustwie bo twój ubezpieczyciel nie dal ci promocji na raka nerek i albo sam bys placil kolosalne sumy na jego leczenie albo bys umieral powoli

rzeczywiście masz racje świat w którym rzadziło by paru bogaczy z korporacjami w kazdej dziedzinie(m.in.medycyna,ochrona publiczna) bylby znacznie mniej komunistyczny,wiesz co... to wole tą komune która "mamy teraz" w polsce niz ten zgniły kapitalizm u szczytu statuły wolnosci w przeciwienstwie do ciebie uwazam ze wszystkiego nie da sie wycenic.Polecam Ci obejrzec (jesli nie ogladales) caly Sicko i Zeitgeist

ja i ty rozumiemy jedno Moore, bawi sie emocjami spojrz moze jednak na polskie gazetysprzed 2-3 lat gdzie pisano o amerykanskich strazakach pochodzenia polskiego nieleczonych na ciezkie choroby wywolane pyłem azbestowym(pylica rak płuc)ocen sam na ile moze byc to prawda przez pryzmat tego co w polskich gazetach czytasz a na ile to Moorowskie klamstwo
za krysztal go nie mam, idol to moj nie jest, ale wiele razy jestem wstanie dac wiare temu co mowi bo nie jest to podparte tylko tym co on mówi.

shultz_2

No oczywiście że nie jest poparte tylko tym co mówi.... jest poparte spejalnie spreparowanymi przez niego rankingami i dokumentami... w których wykorzystuje ujęcie raz w jeden sposób raz w inny zależy jak mu jest wygodniej.

shultz_2

No oczywiście że nie jest poparte tylko tym co mówi.... jest poparte spejalnie spreparowanymi przez niego rankingami i dokumentami... w których wykorzystuje ujęcie raz w jeden sposób raz w inny zależy jak mu jest wygodniej.

shultz_2

a wiesz dlaczego ich nie leczyli? bo wszyscy Polacy maja wrodzone obrzydzenie do jakichkolwiek urzadzen ochronnych. Amerykanie usuwają azbest w kombinezonach ABC a polski majster wali browca, wchodzi do budynku z kiepem na wardze zrywa dach z azbestu tak ze mu sie pyl po twarzy sypie, a po latach jak kona na raka to oskaraza wszystkich tylko nie siebie. Amerykanskie ubezpieczalnie nie wyplacaja zadnych odszkodowan jesli chory nie przestrzegal przepisow BHP. Dla mnie to calkiem logiczne. Zrobiles sobie krzywde swiadomie, to dlaczego mamy za to placic?
Straz na karty kredytowe:) silny debil z ciebie. Sa pewne sluzby ktore zawsze beda panstwowe, ale szpitale napewno do nich nie naleza.

Abraxus

Straż bez państwowej ochronki istniała kiedyś i działał świetnie i nie kasowała nawet złotówki... więc ten Pan wyżej po prostu jedzie po niziuteńkich uczuciach.... nie rozumiejąc że coś może istnieć bez opieki naszego "kochanego" państewka.

Abraxus

Lata mijają a ja dawno zreflektowałem swoje poglądy i nie będę ukrywać wstyd mi za niektóre wypowiedzi, choć więcej w nich było poszukiwania niż stwierdzeń. Inna sprawa że Ty wychodzisz tym razem na debila czcicielu kozy, nie widząc mojej dawno poprawionej oceny reżyserskich "dokonań" Moore'a i nadal mnie wyzywasz, uprzednio nie pytając co tam słychać ;) Jedni lubią się kłócić inni przekonywać do swoich poglądów, którą stroną jesteś? A prócz zabicia czasu jesteś tu aby...?

shultz_2

"czcicielu kozy" hahahaha:) ty jestes jednak debil

Abraxus

Wyczerpująca odpowiedź, gratuluję

shultz_2

dzięki:)

BTKA

Twój komentarz to totalna porażka. Nie wiedziałem, że istnieją ludzie aż w tak wielkim stopniu podatni na manipulację

BTKA

Jakie oczywiste.. Przecież wiekszosc krajów na swiecie to kraje marksisowskie a mimo to najbardziej rozwiniete sa panstwa kapitalistycne..

Ten człowiek to idiota.. Geniuszem byl Churchil, Tchacher...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones