PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=217841}
7,2 3 297
ocen
7,2 10 1 3297
6,7 3
oceny krytyków
Chorować w USA
powrót do forum filmu Chorować w USA

nie można nikogo wywalić ze szpitala nie udzielając mu jakiejkolwiek pomocy. To absurd że tak się dzieje w rozwiniętym kraju.

ocenił(a) film na 10
gorab

Rzecz w tym że bardzo często jest tak że dla lewicy to absurd, a dla prawicy nie.

ocenił(a) film na 1
duende_2

Dla lewicy dużo gorsze rzeczy nie są absurdem. Np. zmuszanie kogoś do płacenia za usługę z której ten ktoś nie korzysta i nie chce korzystać. Jeśli się nie mylę to takie działanie nazywamy pobieraniem haraczu. Jest to więc ewidentne naruszenie wolności jednostki, a więc powinno się wsadzać socjalistów do więzienia za samo głoszenie swoich poglądów (nawoływanie do popełnienia przestępstwa jest przestępstwem).

Shimada

hahah jak to jerst duzo gorze od wywalenia kogos ze szpitala to gratuluje logiki i moralnosci bauahhaha

Shimada

co do wolnosci jednostki jedynie w prawicowym swiecie to wlasnie jedna jednostka ma wolnosc wyzysku badz "wyruchania " 2giej jednostki bo wedlug was wolnosc to wolnosc bogatszego do opier...nia biedniejszego a jak jest odwrotnie nie daj boze to przestepca socjalista zlodziej i cham:P hahaha zal mi waszej psychiki

ocenił(a) film na 1
Syrinx

Kolego, ruchany to ty jesteś codziennie przez grupę panów z ulicy wiejskiej. Pracujesz na nich od stycznia do czerwca, a oni nie są w stanie zapewnić w zamian żadnej sensownej usługi, wybudowanie drogi to dla nich większe wyzwanie niż dla przeciętnego socjalisty opanowanie tabliczki mnożenia.

Zdumiewająca jest wiara niektórych ludzi że o ich los zatroszczą się inni. Rozumiem że można pokładać wiarę w rodzinie czy znajomych ale w politykach ?

Jeżeli masz mniej niż 12 lat (bądź jesteś socjalistą) i jeszcze życie Cię nie uświadomiło to ja spróbuje w skrócie: Każdy człowiek na tym świecie spróbuje Cię oszukać, świat to nie namiot czerwonego krzyża a ludzie to nie wolontariusze z armii zbawienia. Panowie z Warszawy mają Cię w głębokim poważaniu tak jak każdego innego obywatela tej zapomnianej przez Boga otchłani. Celem każdego pracodawcy jest oszukanie pracownika, celem każdego pracownika jest oszukanie pracodawcy. To się nazywa życie.

Mam nadzieje że nie przyjdzie Ci srodze zawieść się na politykach w których tak wierzysz. A do tego wystarczy że zachorujesz na rzadką chorobę albo dożyjesz emerytury. Wtedy powinieneś zrozumieć że w życiu można liczyć tylko na siebie, a te gadki o "pomocy najuboższym" to tylko sposób na wyciąganie kasy od frajerów.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
gorab

Ależ tego człowieka wywalili ludzie nie państwo. Ludzie są odpowiedzialni nie państwo. Wyrzucenie kogoś w złym stanie ze szpitala jest ewidentnym działaniem na jego szkodę a więc powinno być ścigane przez prawo, rząd nie ma tutaj nic do gadania.

Państwo socjalne jest bardzo wygodną wymówką - "to nie moja wina że mój sąsiad umiera z głodu to wina rządu !" "to nie moja wina że matka nie ma na leki, to wina rządu !". W socjalizmie to nie człowiek rozwiązuje swoje problemy i pomaga znajomym poradzić sobie z ich problemami, w socjalizmie to rząd rozwiązuje twoje problemy,

Polecam wywiad: http://www.youtube.com/watch?v=hSjEtIb_wow

gorab

Leczenie pasozytów za pieniedze podatników jest jescze gorsze..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones